Výhody členství

Připojení bez starostí - stačí říct, kde chcete připojit, vše ostatní zařídíme. Prověříme dostupnost sítě, nainstalujeme potřebné zařízení, zapojíme a nakonfigurujeme domácí WiFi. Připojení pak "oživíme" na vašem počítači, televizi, tabletu, prostě na všech internetuchtivých mašinkách.

Bezplatné zapůjčení zařízení
- hardware pro připojení včetně WiFi routeru našim členům poskytujeme po celou dobu členství. V případě poruchy pak zařízení ihned vyměníme za funkční z našeho skladu. Nemusíte řešit reklamace porouchaného zařízení a doufat, že vám je prodejce uzná. Našim členům se nikdy nestane, že zůstanou bez připojení.

Vždy nejrychlejší přípojka - připojení členů realizujeme vždy tou nejlepší dostupnou technologií. Spolu s vylepšováním sítě pak připojené členy bezplatně upgradujeme na nové technologie. Například jeden člen v Masarykově ulici byl původně připojen na 2,4GHz - po výstavbě 5GHz AP jsme mu zapůjčili a namontovali novou 5GHz sadu. Nyní už je připojen na 100Mbit FTTH, převodník má zapůjčen a za instalaci optické přípojky neplatil nic navíc!

Možnost stěhování - v rámci území pokrytého sítí LysaFree vám připojení bezplatně přestěhujeme na novou adresu.

Garance ceny - naši členové se nemusí bát zdražování. Výši členských příspěvků stanovuje valná hromada, což jsou právě oni. Je tedy jisté, že pokud se budou měsíční příspěvky někdy měnit, pak to bude jedině směrem dolů. Stejně tak se můžete spolehnout, že zde uvedené částky jsou konečné. Žádné fígle, žádné poznámky pod čarou miniaturním písmem, žádné akční ceny na půl roku a pak uživatele "osolit". Spolek jsou členové a členové chtějí pro sebe to nejlepší a podle toho svůj spolek kormidlují ke stále lepším službám.

Přerušení připojení - členství v LysaFree můžete na libovolnou dobu přerušit a poté kdykoliv zase obnovit. Pokud tedy potřebujete připojit sezónně nebo se chystáte na delší dobu odcestovat, není problém to zařídit.

Pevná veřejná IP adresa - potřebujete mít svá domácí zařízení dostupná odkudkoliv z internetu? Žádný problém! Disponujeme dostatečným adresním prostorem a proto vám můžeme přidělit stálou veřejnou IP, dokážeme vám pomoc i s nastavením požadovaných služeb nebo zařízení.

Sledování digitální IPTV - naši členové mohou sledovat digitální internetovou televizi. Momentálně je k dispozici přes 40 televizních stanic a 30 rádií. Služba sledovaníTV má i další zajímavé vlastnosti. Při sledování je možné obraz "pauznout" až na hodinu a poté opět spustit. Navíc si můžete přehrát až 30 hodin zpětně ze záznamu a máte možnost si nahrát 40 hodin vybraných pořadů. Sledování je dostupné v jakémkoliv webovém prohlížeči, na tabletu, Smart TV a nebo na každé běžné televizi při zakoupení set-top-boxu.

Stálá podpora - naše kontaktní linka je dostupná každý den od 8:00 do 20:00, jsme tu pro všechny naše členy! Pomůžeme, poradíme, v případě problému promptně vyřešíme.
Comments