Změny v internetové televizi

Vážení členové spolku,

jak jistě víte, jednou z výhod vašeho členství v LysaFree je možnost využívat v rámci členského příspěvku službu internetové televize od poskytovatele SledovaniTV. Od 1.3.2023 dochází ke změně programové nabídky internetové televize (IPTV), kterou můžete využívat. Důvodem je výrazné navýšení cen za příjem některých televizních programů. Z tohoto důvodu budeme v rámci členství v LysaFree nabízet Demo balíček IPTV, který obsahuje aktuálně více než 80 kanálů. 

Změny které nastanou od 1.3.2023 budou následující:
– v nabídce budou chybět některé televizní kanály (ale stále máte možnost sledovat více než 80 TV kanálů včetně veřejnoprávní televize)
– nebude fungovat služba zpětného přehrávaní pro žádné televizní kanály
– možnost sledovat pořady souběžně na dvou TV a telefonu, tabletu či webu zůstane
– zůstane možnost dokupování dalších programových balíčků

Jak získat plnohodnotnou IPTV
Podařilo se nám vyjednat u SledovaniTV výhodnou nabídku, kdy za zlomek ceny (79Kč/měs.) získáte plnohodnotnou IPTV (běžná cena 229Kč/měs.). Jedná se o doplňkový balíček „Zpětné sledování až 7 dní + 50 h nahrávek + NP+“, který si zakoupíte ve vašem účtu na sledovanitv.cz. Díky tomu se nebudete muset omezovat televizním programem, ale televizní vysílání vám bude k dispozici celý týden zpětně. Zároveň se Vám programová skladba rozšíří na původní obsah. Navíc si ho budete moci přehrávat nejen mimo svou domovskou síť, ale také na území celé EU, třeba v rámci dovolené.

Níže následuje návod na objednání doplňkového balíčku: